مدیرسایت

ناصر فروتن

مربی و داور بین المللی کشتی

دکه روزنامه

تبلیغات

  جزئیات اخبار

روز 17 بهمن ماه و در بیرجند

روز 17 بهمن ماه و در بیرجند

رقابت های کشتی جوانان و نوجوانان استان خراسان جنوبی برگزار شد

مسابقات کشتی آزاد جوانان و نوجوانان قهرمانی استان خراسان جنوبی روز پنج شنبه 17 بهمن ماه در شهر بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان و نوجوانان استان خراسان جنوبی گرامیداشت دهه فجر - جام سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی جهت انتخاب تیم استان برای اعزام به مسابقات کشوری روز پنجشنبه 17 بهمن ماه میزبانی شهرستان بیرجند و در سالن شهید کوشه ای برگزار شد.
اسامی نفرات و تیم های برتر به شرح زیر است:
جوانان:
وزن  ۵۷  کیلوگرم؛ 
مقام اول:   امیرحسین قویدل   (بشرویه)
مقام دوم:   امید گوهری           (بیرجند)
مقام سوم:   علی رستم زاده      (ارسک)

وزن  ۶۰ کیلوگرم؛
مقام اول:  علی خورسندی (بیرجند)
مقام دوم:  غلامرضا غفوریان   (سربیشه)
مقام سوم:  سجاد کوهستانی  (نهبندان)

وزن  ۶۵  کیلوگرم؛
مقام اول:  مهرداد خانپور  (بیرجند)
مقام دوم:  علی  سهلی  (سربیشه)
مقام سوم:  محمد  آدینه  (نهبندان)

وزن  ۷۱   کیلوگرم؛
مقام اول:  احمدرضا  محمدزاده   (بشرویه)
مقام دوم:   هادی  شاهدی  (قاین)
مقام سوم:  هاشم  آرزومند  (نهبندان)

وزن    ۷۴    کیلوگرم؛
مقام اول:   محمدرضا  اکبرزاده  (نهبندان)
مقام دوم:   محمد  حسن زاده    (بیرجند) 
مقام سوم:  عباس طلائی          (قاین)

وزن   ۷۹   کیلوگرم؛ 
مقام اول:  علیرضا  صابریان  (بشرویه)
مقام  دوم:  سجاد  ابراهیمی  (بیرجند)
مقام سوم:  احمدرضا  مرادی  (ارسک)

وزن    ۸۶   کیلوگرم؛
مقام اول:  سامان  عبدوندی  (بیرجند)
مقام دوم:  امین  برات پور     (قاین)
مقام سوم:   ----

وزن   ۹۲   کیلوگرم؛
مقام اول:  محمدرضا  رحما نی فرد  (بیرجند)
مقام دوم:  محمدرضا  قربانی  (قاین)
مقام سوم:   -----

وزن   ۹۷   کیلوگرم؛
مقام اول:  شهریار شورزند  (بشرویه)
مقام دوم:  سجاد شریف نیا  (بیرجند)

وزن   ۱۲۵   کیلوگرم:
مقام اول:  جواد  هروی          (قاین)
مقام دوم:  احسان  شخمکار    (پهنایی)
مقام سوم:  سعید هاشم زاده   (نهبندان)

رده بندی تیمی:
مقام اول:  بیرجند   ۱۹۲   امتیاز
مقام دوم:   قاین     ۱۱۶    امتیاز
مقام سوم: نهبندان   ۱۰۷    امتیاز

نوجوانان:

وزن  ۴۵  کیلوگرم؛ 
مقام اول:   علی  طولانی   (بیرجند)
مقام دوم:   ابوالفضل قاسمی (قاین)
مقام سوم:   مهدی پرنده    (بیرجند)

وزن  ۴۸  کیلوگرم؛
مقام اول:  علی سالاری (سربیشه)
مقام دوم:  مهدی دروگر   (قاین)
مقام سوم:  محمدرضا طالبی  (بیرجند)

وزن  ۵۱   کیلوگرم؛
مقام اول:  امیرعلی میری  (سربیشه)
مقام دوم:  محمدصادق خسروی  (بیرجند)
مقام سوم:  امیرحسین زیرکی  (نهبندان)

وزن  ۵۵   کیلوگرم؛
مقام اول:  اسماعیل حسین پور   (اسلامیه)
مقام دوم:   زین العابدین اصفهانی  (نهبندان)
مقام سوم:  امیرحسین  خودی  (نیمبلوک)

وزن  ۶۰   کیلوگرم؛
مقام اول:   امیرحسین رمضانی  (قاین)
مقام دوم: ابوالفضل روشنی از طبس (دیسکالیفه) 
مقام سوم:  امیرحسین حسینی (بیرجند)

وزن  ۶۵   کیلوگرم؛ 
مقام اول:  امین گلکاری  (بیرجند)
مقام  دوم:  امیر حسن حسن زاده  (قاین)
مقام سوم:  ابوالفضل حسینی  (بیرجند)

وزن  ۷۱  کیلوگرم؛
مقام اول:  هاشم زنگویی  (بیرجند)
مقام دوم:  مصطفی کوثریان (بیرجند)
مقام سوم:  علی زارع نژاد  (قاین)

وزن  ۸۰   کیلوگرم؛
مقام اول:  علیرضا قربانی  (بیرجند)
مقام دوم:  محمد پهلوان  (بیرجند)
مقام سوم:  سجاد نادری  (نهبندان)

وزن   ۹۲   کیلوگرم؛
مقام اول:  میلاد قربانی  (بیرجند)
مقام دوم:  محمد زارع نژاد  (قاین)

وزن  ۱۱۰   کیلوگرم:
مقام اول:  حسین فرخ نیا  (طبس)
مقام دوم:  محمدحسین  عبدی  (نهبندان)
مقام سوم:  امیر  محمد پور  (قاین)

رده بندی تیمی:
مقام اول:  بیرجند   ۱۹۲   امتیاز
مقام دوم:   قاین     ۱۴۴   امتیاز
مقام سوم: نهبندان   ۹۷    امتیاز

ایجاد نظرها
لیست نظرها


بازدید

آمار بازدید امروز 1150  آمار بازدید دیروز 1183  تعداد افراد آنلاین 109   افراد عضوسایت 15  تعداد بازدید کل 1534991

تبلیغات