مدیرسایت

ناصر فروتن

مربی و داور بین المللی کشتی

دکه روزنامه

تبلیغات

  جزئیات اخبار

با موضوع کشتی منفی و خطاهای کشتی گیر مدافع و مهاجم

با موضوع کشتی منفی و خطاهای کشتی گیر مدافع و مهاجم

یازدهمین وبینار داوری اتحادیه جهانی کشتی برگزار شد

یازدهمین وبینار اتحادیه جهانی(UWW) با موضوع کشتی منفی و خطاهای کشتی گیر مدافع و مهاجم در کشتی آزاد و فرنگی و اعمال قانون و جرایم خاص در حین مسابقات دیروز (دوشنبه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور در مورد این وبینار گفت:
این کنفرانس اینترنتی با تدریس آتتونیو سیلوستری رئیس کمیسیون داوران  اتحادیه جهانی کشتی از کشور آلمان و داوور پتانجک از کشور کرواسی برگزار شد.
نکته قابل توجه در این وبینار  اشاره به رعایت کردن شرح وظایف شیوه نامه رفتاری توسط کشتی گیران در حین و پایان مسابقات بود در این دوره مدرسان خیلی تاکید داشتند و کشتی گیرانی که  شیوه نامه رفتاری اتحادیه حهانی را نادیده بگیرند از جمله کندن دوبند، دست ندادن با داور، مربی و حریف، در کنار داور قرار نگرفتن جهت اعلام برنده، جنجال کردن و نقض مقررات کردن با دریافت کارت زرد و قرمز  توسط داور و دیسکالیفه از دور مسابقات خارج خواهند شد.
در این وبینار بیشترین شرکت کنندگان از کشور های آسیایی و اروپایی بودند، حضور مربیان و کشتی گیرانی از سراسر دنیا در این وبینار قابل توجه بود، در پایان در یک تایم پرسش و پاسخ به سئوالات مطرح شده  توسط شرکت کنندگان پاسخ و با نمایش دادن ۱۰ فیلم بصورت تستی از خطاهای کشتی گیران به نمایش گذاشته شد و شرکت کنندگان نیز در این آموزن سئوالات خود را ارائه کردند.
 شرح کامل این وبینار به همراه تصاویر و اسلاید در فایل زیر به صورت PDF جهت بهره برداری داوران، مربیان و کشتی گیران قابل مشاهده می باشد.

ایجاد نظرها
لیست نظرها


بازدید

آمار بازدید امروز 840  آمار بازدید دیروز 1283  تعداد افراد آنلاین 13   افراد عضوسایت 15  تعداد بازدید کل 1919653

تبلیغات